Бальзам бустер для шкіри обличчя TI'TUEL Освітлюючий на основі декокт петрушки і рослинного осветляющего комплексу 30 мл

Бальзам бустер для шкіри обличчя TI'TUEL Освітлюючий на основі декокт петрушки і рослинного осветляющего комплексу 30 мл

9 відгуків
420.00грн.
Модель: 2002
Наявність: Нет в наличии

Веснянки, пігментні плями, вікова пігментація на обличчі, руках, області декольте — це все порушення вироблення та розподілу меланіну у шкірі. Веснянки, як і будь-яка інша пігментація, добре проявляються на сонці. І чим його більше дістається шкірі, тим темніше будуть вони пофарбовані.

Тому всі, хто хоче позбутися від неї, повинні намагатися не допускати попадання сонячних променів на шкіру.

Використовуйте для денного догляду косметику з SPF фільтрами.

Крем Комплексний захист.

Крем Комплексне живлення.

Крем Комплексне зволоження.

Якщо у вас веснянки й вас це турбує, то треба знати, що веснянки — це «ознака» вашої молодості. З роками їх буде значно менше або не буде зовсім. Може й не варто з ними боротися?


Авторська формула бальзаму містить рослинний відбілювальний комплекс та спрямована на освітлення шкіри та пігментації. Краї пігментних плям розмиваються й вони стають візуально світліше та менш помітними.

Також його застосування сприяє рівномірному розподілу меланіну, що є профілактикою виникнення пігментації, особливо вікової.


Бальзам відноситься до серії anti-pollution. У його складі достатньо велика кількість антиоксидантів. Вони нейтралізують окислювальні процеси у шкірі, виводять токсини. Шкіра стає світліше, а обличчя набуває більш рівномірний тон.


Як і всі бустери, він підвищує ефективність косметичних засобів, які наносяться на шкіру разом з ним.